Автор: Вікторія Жоль,
косметолог-естетист, співзасновниця бренду Jole
Одним з фундаментальних складників догляду за шкірою є її очищення, зокрема від декоративної косметики. Цей доглядовий ритуал слід взяти за щоденну звичку, а сон з мейкапом зробити персональним табу. Дізнайтеся правила зняття декоративної косметики, прочитавши цю статтю нашого інтернет-магазину Jole.
Чому так важливо знімати макіяж
Декоративні засоби проникають дуже глибоко, а забруднені пори не стануть окрасою вашого обличчя. Тож змивати косметику слід одразу ж після повернення додому. Ось ще декілька стимулів для цього.
- Запобігання передчасному старінню.
- Захист від тьмяності, запалення та висипань.
- Уникнення дерматологічних захворювань.
Доглядова продукція, призначена для змивання мейкапу, відмінно впорається навіть з засобом для захисту від сонячного випромінювання, пилом, залишками поту та бруду.
Чим можна і не можна робити демакіяж
Засоби для видалення декоративних косметичних продуктів мають відповідати типу вашої шкіри, вашій віковій категорії, а також використаним різновидам косметики, адже певні тональні основи та туші є стійкими до окремих компонентів. Наші фахівці радять користуватися такими засобами.
- Лосьйон - ідеальний для усунення бази та пудри.
- Гідрофільна олія завдяки масній текстурі ефективно видаляє залишки тональної основи, помаду, тіні.
- Пінки й гелі відмінно очищують пори та заспокоюють шкіру.
Ніколи не застосовуйте для усунення макіяжу звичайне мило, оскільки воно руйнує шкірний гідроліпідний баланс. Гаряча вода травмує капіляри, що може спровокувати запалення та акне, отже для вмивання вона не підходить. Ще однією поширеною помилкою є користування скрабом під час зняття мейкапу. Річ у тім, що абразивні часточки не видаляють косметику.
Відео: Гідрофильна олія для зняття макіяжу
Покрокове змивання макіяжу
Якщо у вас жирна шкіра, користуйтеся гелем. Для сухої шкіри більше підійде гідрофільна олія. Демакіяж — це комплексний процес, який складається з наступних етапів.
- Промокніть губи та шкіру навколо очей, щоб активувати дію продукту. Зважайте на тонкість шкіри в цих зонах: усі ваші рухи мають бути легкими. Видаляти макіяж можна змоченим в очищувальному продукті ватним диском.
- Видаліть таким самим чином косметику з лоба, щік, шиї.
- Вмийтеся пінкою, щоб остаточно змити усе зайве.
- Протріть лице тоніком аби відновити pH.
Не використовуйте вологі серветки, аби зекономити час. Не тріть обличчя рушником, краще просто торкайтеся ним шкіри, щоб зайва волога увібралася.
Отже, ретельне очищення шкіри від макіяжу є фундаментальним етапом у догляді за обличчям, запорукою збереження молодості, свіжості та здоров'я шкіри. Ігнорування цього ритуалу може призвести до передчасного старіння, запалень, висипань та навіть дерматологічних захворювань. Важливо обирати засоби для демакіяжу, які відповідають типу шкіри та особливостям використовуваної косметики, і дотримуватися правильної техніки зняття макіяжу, щоб забезпечити ефективне очищення та зберегти природний гідроліпідний баланс шкіри.
Як підкреслює експерт, Вікторія Жоль, ніколи не варто нехтувати цим важливим етапом, щоб ваша шкіра завжди залишалася здоровою та сяючою.