Автор: Вікторія Жоль,
косметолог-естетист, співзасновниця бренду Jole
Про шовковисте волосся мріє кожна пані. Але мало хто замислюється, що для стимуляції росту нових волосків процес очищення має передбачати не лише миття, а й усунення відмерлих клітин з поверхні шкіри. Чи варто додавати пілінг до догляду за волоссям — пропонує розібратися наш інтернет-магазин Jole.
Чому слід робити пілінг шкіри голови
Продукти для догляду за шкірою голови мають склад, подібний до того, який в засобах догляду за тілом. Компоненти продукції забезпечують ретельне звільнення дерми від відмерлих клітин.
Регулярне очищення шкіри голови у такий спосіб приносить чимало користі:
- Позбавлення від лупи та себореї. Пілінг сприяє усуненню надлишків себуму, який має властивість закорковувати пор та провокувати появу лупи. Процедура оновлює шкіру, впливаючи на неї терапевтично. Це дієвий спосіб забути про постійний свербіж. До того ж пілінг суттєво знижує популяцію потенційно патогенної мікрофлори.
- Надання прикореневого об’єму. Локони стають менш обтяженими та не відчуваються жирними через короткий проміжок часу після миття.
- Стимуляція кровотоку та появи нових волосків. Масування шкіри голови під час процедури поліпшує місцевий кровообіг, припиняє випадіння та сприяє загущенню шевелюри.
- Очищення пор. Волосся та шкіра відчуваються свіжими.
- Підвищення дієвості інших доглядових процедур в цій області. Відлущування змертвілих часточок шкіри відкриває до неї доступ поживним речовинам шампуню та кондиціонера.
Пілінг краще здійснювати двічі або, якщо маєте жирну шкіру голови, тричі на місяць.
Які існують пілінги та який підходить саме вам
Коли ви визначилися, що пілінг шкіри голови є незамінним процесом для догляду за вашим волоссям, саме час розібратися, які бувають засоби для його проведення. Нижче наведемо основні різновиди пілінгів.
- Механічні. Діють найшвидше та дуже популярні. Принцип дії полягає у відшаровуванні зайвих часточок за допомогою абразивних компонентів у складі.
- Ензимні. Перевага — у відсутності потреби терти шкіру, що дуже добре, якщо вона у вас чутлива. Ороговілі клітини розщеплять ензими.
- Кислотні. В основі — кислоти, які також не треба втирати. Подібні продукти швидко змиваються.
Якщо у вас жирна шкіра, найкращим буде засіб із вмістом саліцилової кислоти, яка бореться з лупою. Тим, в кого суха шкіра, варто надавати перевагу продукції зі зволожувальними компонентами. Чутливій шкірі найбільше відповідає пілінг з молочною чи гліколевою кислотою.
Відео: Пілінг для шкіри голови від Jole Cosmetics
Отже, пілінг шкіри голови є важливим етапом у догляді за волоссям, що сприяє не лише його красі, а й здоров'ю. Регулярне відлущування відмерлих клітин допомагає боротися з лупою, себореєю, надає прикореневого об'єму, стимулює кровообіг та ріст волосся, а також підвищує ефективність інших доглядових засобів. Вибір конкретного виду пілінгу – механічного, ензимного чи кислотного – залежить від типу шкіри голови та індивідуальних потреб. Включення пілінгу у догляд за волоссям, який слід проводити 2-3 рази на місяць, дозволить зберегти здоров'я шкіри голови, красу та об'єм волосся.
Компанія Jole Cosmetics пропонує пілінг Jole Exfoliating Scalp Serum, який підходить для всіх типів шкіри. Він глибоко очищує шкіру голови та волосяні фолікули, сприяє оновленню шкіри голови. Засіб покращує мікроциркуляцію, обмін речовин у шкірі голови та стимулює ріст волосся.